Jar-Jan

 

 

 

Wywóz odpadów zielonych

Zadbany ogród, w którym rosną dekoracyjne krzewy i drzewa, to ozdoba każdej posesji. Jednak sezonowe prace na działce oraz regularne koszenie trawników, to również mnóstwo odpadów zielonych, takich jak gałęzie, liście, przekwitłe kwiaty czy właśnie skoszona trawa. Jeżeli posiadamy sporych rozmiarów działkę, na której znajduje się dużo roślin, wywóz odpadów zielonych staje się jeszcze bardziej problematyczny. Na szczęście tutaj z pomocą przychodzi Państwu nasza firma, która świadczy swoje usługi świadczy w obrębie Warszawy oraz miejscowości znajdujących się w jej okolicy.

Co zaliczamy do odpadów zielonych?

Należą do nich wspomniane już gałęzie z przyciętych krzewów i drzew, suche liście, skoszona trawa, chwasty, a także rośliny balkonowe. Innymi słowy chodzi o wszystkie rośliny, z którymi mamy do czynienia podczas prac porządkowych w ogrodzie. Natomiast z pewnością nie zaliczają się do nich resztki jedzenia czy też pozostałości po przygotowywaniu posiłków.

Jak wyglądają nasze usługi?

Osobom prywatnym oraz wszelkiego rodzaju firmom bądź instytucjom, oferujemy wywóz liści, gałęzi i pozostałych odpadów zielonych z takich miejsc jak posesje, ogródki działkowe czy też parki. Dysponujemy kontenerami o różnych pojemnościach, a nasza oferta może przybrać formę usługi jednorazowej bądź też odbiorów w regularnych odstępach czasu. Odebrane przez naszą firmę rośliny, są następnie poddawane procesowi kompostowania (czyli utylizacji w sposób ekologiczny) i zostają wykorzystane jako nawóz.

Jeżeli interesuje Państwa wywóz gałęzi oraz wszelkiego rodzaju roślin, to polecamy usługi naszej firmy.