Jar-Jan

 

 

 

Wywóz gruzu

W Jar-Jan skorzystają Państwo z kompleksowych usług wywozu odpadów. Podejmujemy się zarówno jednorazowych zleceń, jak i zachęcamy do stałej współpracy. Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych – osób prywatnych oraz do przedsiębiorstw.

Kontenery na gruz

Jesteśmy w stanie podstawić kontenery na gruz i śmieci w wyznaczonym punkcie i we wskazanym terminie na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Dbamy o to, aby oferować Państwu profesjonalną obsługę dopasowaną indywidualnie do przedstawionych nam wymagań. Nie tylko dowozimy i odbieramy kontenery, realizując wywóz śmieci, gruzu i innych odpadów.

Nasza Oferta:

 • Wywóz nieczystości stałych (śmieci) - wszelkiego rodzaju odpady nietypowe i o dużych rozmiarach można przekazać firmie Jar-Jan. Na zlecenie Klienta podstawiamy specjalne kontenery, do których można wrzucać złom, stare meble i sprzęty, gruz, odpady po porządkowaniu strychów, piwnic itp. Wykonujemy wywóz nieczystości stałych komunalnych. Nie obsługujemy pojemników 120 litrów, 240 litrów, 700 litrów, 1100 litrów.
 • Wywóz odpadów budowlanych - w celu wywozu odpadów budowlanych najlepiej jest zamówić odpowiednio duży kontener, który zabierze fragmenty gruzu, reszty zaprawy, worki, śmieci drewniane, palety, pozostałości po wykończeniach, pracach dekarskich, elewacyjnych itp. Jar-Jan to godny zaufania partner firm budowlanych działających na terenie Warszawy i okolic.
 • Wywóz gruzu i ziemi - prace rozbiórkowe i generalne remonty wiążą się z nagromadzeniem pyłu, starych podłóg, skutej zaprawy czy rozbitych cegieł. Profesjonalny wywóz gruzu i ziemi w pojemnych kontenerach zamówicie Państwo w naszej firmie. Podstawiamy pojemnik w wyznaczone miejsce i odbieramy w ustalonym terminie. Dojeżdżamy również w okolice Warszawy.
 • Wywóz odpadów roślinnych - planujecie Państwo aranżację ogrodu lub działki? Chcecie przeprowadzić wycinkę krzewów? Zachęcamy do skorzystania z usługi wywozu odpadów roślinnych Jar-Jan. Nie każdy ma możliwość kompostowania gałązek, liści itp. My odbierzemy wszelkie pozostałości oraz ziemię i zutylizujemy je w sposób ekologiczny.
 • Wywóz przedmiotów wielkogabarytowych - pozbycie się starych mebli i sprzętów domowych nie jest proste, ponieważ obecna ustawa śmieciowa zakazuje wystawiania ich przy śmietnikach komunalnych. Wywóz przedmiotów wielkogabarytowych jest doskonałym rozwiązaniem, bo zwalnia nas z obowiązku samodzielnego dostarczenia ich do punktu utylizacji. Wystarczy zamówić kontener.
 • Wywóz śniegu w okresie zimowym - ataki zimy zaskakują kierowców i paraliżują miasta. Wywóz śniegu w okresie zimowym w dużych miastach jest koniecznością, ponieważ zalegające na chodnikach i przy krawędzi jezdni pryzmy utrudniają ruch i uniemożliwiają parkowanie. Nasza firma upora się z porządkowaniem ulic głównych i osiedlowych szybko i skutecznie.
 • Odbiór surowców wtórnych za dodatkową opłatą jak papier, tworzywa sztuczne, metale, drewno - ekologia to podstawa, zwłaszcza w działalności firmy takiej, jak nasza. Zajmujemy się więc odbiorem surowców wtórnych, takich jak papier, tworzywa sztuczne, metale oraz drewno. Udostępniamy specjalne kontenery do segregowania śmieci. Przyjmujemy również zlecenia od warsztatów i zakładów produkcyjnych.

 

Nie wywozimy pojemników 120 litrów, 240 litrów, 700 litrów, 1100 litrów.

 

dostępne kontenery


Dostępne kontenery:

 • - KP-3 (3 m3)
 • - KP-5 (5 m3)
 • - KP-6 (6 m3)
 • - KP-7 (7 m3)
 • - KP-14 (14 m3)