Jar-Jan

 

 

 

Odbiór surowców wtórnych

Za dodatkową opłatą

Stale poszerzamy zakres usług, które ma do zaoferowania nasza firma. W tym celu podążamy za oczekiwaniami naszych Klientów oraz zmieniającym się rynkiem wywozu nieczystości. Zależy nam na dbaniu o środowisko naturalne, dlatego staramy się, aby nasze działania były jak najbardziej ekologiczne. W związku z tym firma Jar-Jan oferuje Państwu takie usługi jak odbiór:

  • tworzyw sztucznych,
  • drewna,
  • makulatury,
  • metalu.

Wszystkie wymienione produkty, określa się mianem surowców wtórnych. Chodzi po prostu o odpady, nadające się do odzysku oraz ponownego przetworzenia, a następnie wykorzystania. Zaliczamy do nich takie produkty jak wspomnianą makulaturę (m.in. papiery biurowe, tektura, ulotki, kolorowe gazety, książki bez okładek twardych), drewno (płyty wiórowe, meble drewniane, palety, trociny), metal (puszki, drobny złom, kapsle, metale kolorowe) oraz tworzywa sztuczne (folia, butelki PET i plastikowe, opakowania po kosmetykach i żywności).

Nasza firma posiada wszelkie pozwolenia do świadczenia takich usług, jak odbiór surowców wtórnych. Posiadamy specjalnie kontenery przeznaczone do segregowania śmieci, które udostępniamy naszym Klientom (w odpowiadającym im terminie oraz we wskazanym przez nich miejscu). Oferujemy kontenery o pojemności wynoszącej od 3 do nawet 14 m3.

W zależności od Państwa potrzeb, nasza współpraca może przybrać formę stałych zleceń bądź jedynie jednorazowej usługi. Na Państwa życzenie możemy przedstawić szczegóły świadczonej przez nas usługi odbioru surowców wtórnych, a także przygotować jej wstępny kosztorys.